Uwaga! Strona objęta jest pracami modernizacyjnymi (zmiana motywu strony). W związku z tym, niektóre funkcje oraz elementy graficzne mogą być niedostępne bądź działać niepoprawnie. Planowany koniec prac: 5/12/2021
brak
brak
brak
0
brak
brak
brak
0
brak
brak
brak
0
brak
brak
brak
0
brak
brak
Koniec końców końcem się staje.

[Koniec roku wielkimi krokami zbliżał się do bram Szkoły Magii i Czarodziejstwa Ilvermorny i już prawie pukał do zamkowych drzwi... Brakowało jedynie kilku najważniejszych rzeczy, które miał przekazać Pan Prorektor Moonstone.]

Szanowni Państwo.

Przed Państwem rozliczenie punktowe Loterii Chadwicka za tygodnie 4-8. Ogromnie przepraszam, że ukazują się one dopiero teraz - obiecuję, iż w roku następnym rozliczenia dokonywane będą na bieżąco.

[KLIK]


 

Przekazuję również podsumowanie ostatniej, czwartej Pogoni za Złotym Jajem - ostatnim utworem było Better autorstwa Banks. Gratuluję Państwu wprawnych uszu i liczę, że z podobnym entuzjazmem będą Państwo brali udział w Pogoni za Złotym Jajem w przyszłym roku!

 • Zoe Anderson: 30 pkt.; 30 gal.
 • Isabella Brouillard-Grenouille: 20 pkt.; 20 gal.
 • Jordan Hatake: 25 pkt.; 25 gal.
 • Missy Mikaelson: 25 pkt.; 25 gal.
 • Rosalia Rossard: 15 pkt.; 15 gal.

Z życzeniami udanych wakacji

Audycja Czarodziejskiej Rozgłośni Radiowej (#7) Gala Rozdania Złotych Feniksów

Never Ending Story

[Profesorka poprawiła lekko włosy, podchodząc do tablicy ogłoszeń. Czas zdecydowanie ostatnimi czasy nie działał na jej korzyść, co niejedna osoba mogła zauważyć. Sama nie była zbytnio zadowolona z tego powodu, ale cóż. Nie potrafiła wydłużyć sobie dnia. Lekko uniosła kącik ust, wypuszczając z kieszeniu Niuchacza, a następnie podała mu pergamin trzymany w dłoniach. Był stosunkowo długi, ale zawierał też sporo informacji. W końcu zaległości należało nadrobić. Poprawiła ponownie swoją blond czuprynę i rozpoczęła obserwacje swojego pomocnika. Maluch szybko wspiął się ku górze i przypiął pergamin w odpowiedniej sekcji. Uradowana Mia złapała go, kiedy zeskakiwał z wysokości, po czym westchnęła, odwracając się tyłem do tablicy. Kolejny rozdział w jakiś sposób został zakończony.]

"...The brightness of the sun, will give me just enough
To bury my love, in the Moondust
I long to hear your voice, but still I make the choice
To bury my love, in the moondust..."

 

Droga Gabrielle!

Z uwagi na to, że zakończył się tydzień 8 naszej nauki w Ilvermorny, chciałabym przedstawić ci twoją ocenę końcową z Różdżkarstwa. Niestety, panna Brouillard tym razem nie uzyskała promocji. Mimo wszystko — nie przedłużając, oto twoje wyniki!

WYDZIAŁ AURORSKI

 

Droga społeczności Ilvermorny!

O was również nie zapomniałam! Dlatego też, przybywam do was z wynikami za trzy konkursy — z Różdżkarstwa, Opieki nad Magicznymi Stworzeniami oraz MagiHalloween. Nie przedłużając — w razie wątpliwości, zapraszam was pod poniższy świstoklik.

[SZCZEGÓŁOWE PUNKTACJE]

 

KONKURS Z RÓŻDŻKARSTWA

 • [R] Jordan Hatake — 60 punktów;

KONKURS Z OPIEKI NAD MAGICZNYMI STWORZENIAMI

 • [R] Ida Cadault — 77 punktów / 15 galeonów;
 • [R] Pauline G. Engel — 21 punktów / 0 galeonów;
 • [R] Zoe Anderson — 37 punktów / 0 galeonów;
 • [WLukas DeVis — 77 punktów / 0 galeonów;
 • [WVitani Abernathy - Castillo — 80* punktów / 15 galeonów;
 • [NMissy Mikaelson — 39 punktów / 15 galeonów;

KONKURS MAGIHALLOWEENOWY

 • [R] Zoe Anderson — 20 punktów;
 • [WLukas DeVis — 20 punktów;
 • [WVitani Abernathy - Castillo — 20 punktów;
 • [NMissy Mikaelson — 10 punktów;

W razie wątpliwości co do waszych punktów, lub nie zobaczenia waszego nazwiska tutaj (mimo pewności o wykonaniu konkursu) zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej. Kisses!

 

Przesyłam największe buziaczki,

Czarna Magia i Warsztaty Klimatyczne - oceny końcowe.

[Zaśmiała się pod nosem i ze smakiem oblizała krwiste wargi, gdy z piekarnika wyciągnęła blachę ze świeżym i niesamowicie pachnącym ciastem orzechowym. Nawet zamruczała i siłą powstrzymywała nie tylko siebie, ale i Katafila przed zjedzeniem tej własnej roboty babki. Niestety, ale tylko oni się tak bawili w szkolnej kuchni, bo Aoda - biały wąż profesor Navier - pełzał do tablicy ogłoszeń z czarnym niczym smoła pergaminem.]

Szanowni Adepci i Stażystki,

koniec roku szkolnego już za kilka dni, obecnie mamy nawet Tydzień Integracyjny i mam nadzieję, że wszyscy spędzacie miło czas. Jak się podobała Państwu kuchnia Hannibala? Może preferowali Państwo jednak jego kuchnię? Hm… w dniu dzisiejszym odbył się już ostatni egzamin pod moją opieką, dlatego przyszła kolej na oceny końcowe. Nie przedłużając.

 • Pani Alexandra Herondale, przy średniej 4.73 wystawiam ocenę Powyżej Oczekiwań. Ponadto, Pani frekwencja w tym roku wyniosła 100%, natomiast proponowane przeze mnie zachowanie to Wybitny. Ocena ze sprawdzianu to Powyżej Oczekiwań (83%).

 

 • Pani Vitani Abernathy-Castillo, przy średniej 4,29 wystawiam ocenę Zadowalający. Ponadto, Pani frekwencja w tym roku wyniosła 100%, natomiast proponowane przeze mnie zachowanie to Wybitny. Ocena z egzaminu to Powyżej Oczekiwań (86%).
 • Panu Lukas DeVis, przy średniej 4,29 wystawiam ocenę Zadowalający. Ponadto, Pana frekwencja w tym roku wyniosła 100%, natomiast proponowane przeze mnie zachowanie to Wybitny. Ocena z egzaminu to Powyżej Oczekiwań (82%).

 

 • Pani Genevieve Richardson przy średniej 4,65 wystawiam ocenę Zadowalający. Ponadto, Pani frekwencja w tym roku wyniosła 97%, natomiast proponowane przeze mnie zachowanie to Wybitny. Ocena z egzaminu to Powyżej Oczekiwań minus (-) (79,5%).
 • Pani Miranda D. Johnson-Castillo przy średniej 5,36 wystawiam ocenę Powyżej Oczekiwań. Ponadto, Pani frekwencja w tym roku wyniosła 100%, natomiast proponowane przeze mnie zachowanie to Wybitny. Ocena z egzaminu to Powyżej Oczekiwań minus (-) (79,5%).

Z tego miejsca pragnę podziękować za dotychczasową pracę i informuję również, że osoby niewymienione są niesklasyfikowane. Pamiątkowe dyplomy otrzymają Państwo ode mnie do soboty, do godziny 23:59 w wiadomościach prywatnych. Dziękuję za ten rok, za współpracę i przede wszystkim wspomnienia.

Państwa Profesor,

Oceny końcoworoczne - Astronomia & Grafika Komputerowa

[Młoda dyrektorka wyszła ze swego gabinetu, od razu kierując kroki ku zawieszonej ogłoszeniami tablicy ogłoszeń. W dłoniach trzymała jasny pergamin, zapisany drobnymi literami, podsumowujący całoroczne zmagania uczniów z przedmiotem, którego już kolejny rok miała przyjemność nauczać. Stanęła naprzeciw tablicy ogłoszeń, do której przypięła owy papier. Uśmiechnęła się blado pod nosem, wracając tam, skąd przyszła. Oczywiście spóźniona, ale co by zrobili bez jej omyłek...]

Drodzy uczniowie! 

Tegoroczne zmagania z Astronomią i Grafiką Komputerową dobiegły już końca. Zapewne czas minął wam jak z bicza  strzelił i miejmy nadzieję, iż wolne również tak szybko zleci! Szczególnie pragnę pogratulować drugoklasistom, piszącym w tym roku egzaminy końcoworoczne. Mam nadzieję, że wasze prace były wykonane zadowalająco zarówno dla was, jak i waszych wykładowców. Pragnę pogratulować również stażystkom i uczniom wydziałów, którzy kształcili się w swoich wymarzonych kierunkach. Nie przedłużam więc, bo pewnie jesteście ciekawi ocen

Astronomia

Klasa I

[G] Brouillard Zayden - Zadowalający [śr. 4.35], frek. 57% , zach. Powyżej Oczekiwań 

[W] Herondale Alexandra - Powyżej Oczekiwań [śr. 5.23], frek. 57% , Powyżej Oczekiwań 

 

Klasa II

[W] Abernathy-Castillo Vitani - Wybitny [śr. 5.54], frek. 100%, zach. Wybitny 

[W] DeVis Lukas - Wybitny [śr. 5.33], frek. 75%, zach. Wybitny 

[W] Moonstone Raphael - Nędzny [śr. 3.23], frek. 50%, zach. Zadowalający 

 

Wydział Wróżbiarski

[R] Anderson Zoe - Wybitny [śr. 6.0]. frek. 100%, zach. Wybitny 

 

Grafika Komputerowa

Staż Zawodowy

[P] Johnson-Castillo Miranda D. - Powyżej Oczekiwań [śr. 4.33], frek. 100%, zach. Wybitny 

[R] Richardson Genevieve - Wybitny [śr. 5.5], frek. 100%, zach. Wybitny

 

Spokojnego wieczoru...

[0][1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][45][46][47][48][49][50][51][52][53][54][55][56][57][58][59][60][61][62][63][64][65][66][67][68][69][70][71][72][73][74][75][76][77][78][79][80][81][82][83][84][85][86][87][88][89][90][91][92][93][94][95]
Aktualne newsy
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM