Uwaga! Strona objęta jest pracami modernizacyjnymi (zmiana motywu strony). W związku z tym, niektóre funkcje oraz elementy graficzne mogą być niedostępne bądź działać niepoprawnie. Planowany koniec prac: 5/12/2021
brak
brak
brak
0
brak
brak
brak
0
brak
brak
brak
0
brak
brak
brak
0
brak
brak
Podsumowanie Zakończenia VI RS

[Rektor tuż po rozpisaniu i podpisaniu dosyć ważnego dokumentu, zabrał się za podsumowanie minionych całych dziewięciu tygodni VI roku szkolnego. Była to dosyć długa i nieco mozolna praca, jednak chcąc niechcąc jej podołał. Po zakończeniu, sprawdził kilkukrotnie czy zawarte informacje się zgadzają, i udał się pod tablicę ogłoszeń w wiadomym celu.]

Droga społeczności SMiC Ilvermorny!

Czas podsumować cały VI rok szkolny. Niniejszy news jest skrótem gratyfikacji otrzymanych w trakcie Zakończenia Roku Szkolnego oraz dalszych działań związanych z końcem toku nauki wrzesień – listopad 2021.

 

Czystka Uczniowska

Zanim jednak przedstawimy spis dyplomów, prosimy koniecznie o wypełnienie Formularza Czystki, który pozwoli uczniom uczęszczającym w VI roku szkolnym pozostać na szkolnym serwerze Discord. Niewypełnienie go będzie się wiązało z koniecznością usunięcia z serwera, czego nie chcielibyśmy robić (choć oczywiście będzie można powrócić!)

[WYPEŁNIJ FORMULARZ]

(Formularz będzie dostępny do 05.12.2021)

Rozwiązanie Dyrekcji SMiC Ilvermorny

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem Rektora (poz. 25 Dokumentacji), rozwiązany został aktualny skład Dyrekcji. Dokładne informacje na ten temat oraz skutki tego są opisane w niniejszym dokumencie:

[PRZECZYTAJ]

 

Podziękowania dla Dyrekcji

Podziękowania dla Dziekanów i Prodziekanów

Podziękowania dla Opiekunów

Podziękowania dla Prefektów

Podziękowania dla Nauczycieli

Puchar Domu

  • I MIEJSCE: Wampus [PUCHAR]
  • II MIEJSCE: Rogaty Wąż
  • III MIEJSCE: Gromoptak
  • IV MIEJSCE: Pukwudgie

Rankingi

a) Nauczycieli:

b) Uczniów:

c) Bota (Lizaki Aktywności):

Świadectwa

a) Promocja do klasy drugiej:

b) Absolwenci Ilvermorny:

Dyplomy Absolwentów

Certyfikaty Ukończenia Wydziałów

Zaświadczenia uzyskania Profesury

Dyplomy za rozrywki

a) Omnibus

b) Zamach Gormlaith

 

I w ten oto sposób zakończył się VI rok nauki w SMiC Ilvermorny! Serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie, uczestnictwo w zajęciach oraz ich prowadzenie, udział w wydarzeniach mniej lub bardziej rozrywkowych, cierpliwość do małych potknięć i przesuwania terminów… (w końcu nawet Władze tworzą ludzie! Znaczy chyba…), życzliwość i ciepłe słowa, uśmiech na twarzach, wspólne żartowanie, granie w gry wszelakie, słuchanie Audycji, wszystkie pozdrowienia słane na antenę, każdą wiadomość napisaną na jakimkolwiek kanale tekstowym czy to głosowym. Kilkoma słowy – z całego serca dziękujemy, że byliście i wspólnie z nami dołożyliście kolejną cegiełkę, jak zwykle najwspanialszą, do barwnej historii Ilvermorny, którą razem tworzymy. Pozostaje tylko życzyć, abyśmy w podobnym a być może nawet większym składzie zobaczyli się w kolejnym roku szkolnym. Niech wolne Wam służy – odpoczywajcie i zbierajcie siły na kolejne zapewne równie (a może nawet bardziej) cudowne dziewięć tygodni edukacji w murach SMiC Ilvermorny!

To nasz jedyny prawdziwy dom,
Nasz jedyny i własny
…jest drogi Ilvermorny!

Do zobaczenia i udanego wypoczynku!

Na zawsze dla Was,

 

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM