Uwaga! Strona objęta jest pracami modernizacyjnymi (zmiana motywu strony). W związku z tym, niektóre funkcje oraz elementy graficzne mogą być niedostępne bądź działać niepoprawnie. Planowany koniec prac: 5/12/2021
brak
brak
brak
0
brak
brak
brak
0
brak
brak
brak
0
brak
brak
brak
0
brak
brak
Nowy skład Dyrekcji
z ramienia Rady Szkoły

[Rektor siedział przy biurku jak zwykle zajęty dokumentacyjnymi sprawami. Dzisiejszą kwestią, jaką musiał się zająć, było sporządzenie uchwały dotyczącej ostatniego a zarazem pierwszego postanowienia Rady Szkoły. Rzetelnie zanotował punkt po punkcie, paragraf po paragrafie... Gdy ukończył całość, stuknął dwukrotnie w pergamin a następnie raz uczynił to na osobnym, czystym kawałku. Strona zapełniła się treścią dokładnie taką samą jak oryginał, lecz Rektor by nie doszło do żadnego fałszerstwa, opieczętował kopię i podpisał. Była ona potrzebna do archiwum, do którego też się udał po zakończeniu zapisywania dokumentu. Wystąpił z gabinetu i ruszył od drzwi prowadzących do niego na lewo, następnie cały czas wprost. Na szczęście szkolne archiwum znajdowało się na tym samym piętrze co jego cztery ściany, toteż nie musiał biegać między piętrami po schodach. Wstąpił do pomieszczenia wypełnionego opisanymi szufladami i machnięciem różdżki otworzył jedną z nich oraz pozostawił w niej wykonaną ówcześnie kopię. Następnie z pierwotną wersją uchwały udał się pod tablicę ogłoszeń, aby tam w specjalnej gablotce ją zawiesić, co czyniło ją ważną i obowiązującą. Po całym procederze udał się na nocny spacer po błoniach, aby nabrać świeżego powietrza przed snem.]

Droga społeczności SMiC Ilvermorny!

Z radością pragnę oznajmić, iż Rada Szkoły ustanowiła drogą uchwały nowy skład Dyrekcji SMiC Ilvermorny. Wśród tej części Władz Szkoły zasiądą:

  • dyr. Adelie Lefèvre
  • dyr. Merica K. Schevre
  • wdyr. Kiara Morningstar
  • wdyr. Rosalia Lefèvre Rossard-Schmitt

Co więcej, powołany został również urząd Wielkiego Inkwizytora, który obejmie prof. Charles Brouillard. Ze względu jednak na brak podstawy mocodawczej wynikającej z zapisów Statutu, organ inkwizytorski rozpocznie swoją działalność wraz z ustanowienie nowelizacji do Statutu. Tę natomiast Rada Szkoły przewiduje w okresie zbliżonym do końca jej urzędowania, a więc styczeń 2022 roku.

Dokument uchwały jest dostępny na stronie Rektoratu, zachęcamy do lektury oraz gratulujemy nowopowołanym Dyrektorom, życząc jednocześnie owocnej współpracy.

[PRZECZYTAJ UCHWAŁĘ.]

Informujemy również, iż pierwsze obrady Władz wyjątkowo wraz z Radą Szkołu odbędą się już w dniu jutrzejszym (23.11). Pierwszym i najistotniejszym punktem posiedzenia będzie kwestia Kadry Pedagogicznej na VII rok szkolny. Dlatego też, uprzejmie przepraszamy zgłoszonym kandydatom za konieczność oczekiwania na termin rozmowy kwalifikacyjnej oraz zapowiadamy, iż prześlemy jeszcze w tym tygodniu dokładne wieści w tej sprawie.

Z poważaniem,

wraz z Radą Szkoły kadencji listopad 2021 - styczeń 2022

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM