Uwaga! Rozpoczęliśmy prace techniczne nad stroną. Z tego powodu niektóre funkcje mogą być wtenczas niedostępne bądź działać nieprawidłowo. Dziękujemy za wyrozumiałość. Planowany koniec prac: 25/01/2022
brak
brak
brak
0
brak
brak
brak
80
brak
brak
brak
130
brak
brak
brak
0
brak
brak

Już 06.02 godz. 19:00 Rozpoczęcie VII Roku Szkolnego! Zarejestruj się teraz: klik! || Obecnie trwają Magiwakacje. Miłego wypoczynku!
Rekrutacja na VII rok szkolny
Wydziały & Staże SMiC Ilvermorny

[Rektor, po dopiciu ostatniego łyka kawy w swoim gabinecie, podjął się napisania newsa dotyczącego dopiero co rozpoczętej rekrutacji. Zanotował najważniejsze rzeczy, na końcu pozostawiając podpis. Powstał z miejsca i udał się pod tablicę ogłoszeń.]

Droga społeczności SMiC Ilvermorny!

W dniu dzisiejszym, o 0:00, otwarte zostały formularze rekrutacyjne na Wydziały oraz Staże w naszej placówce. Serdecznie zachęcamy do wypełnienia wniosku o miejsce na niniejszych rocznikach. Dokładne informacje na temat warunków przyjęcia na wybrane stopnie edukacyjne znajdą Państwo w pierwszym bloku po lewej stronie. Zachęcamy do zapoznania się oraz informujemy, iż rekrutacja potrwa do 23 stycznia, 23:59. Wyniki zaś zostaną ogłoszone 25 stycznia po rozpatrzeniu wniosków przez Komisję Rekrutacyjną. Formularz można wypełnić, klikając na poniższy odnośnik:

>APLIKUJ NA WYDZIAŁ/STAŻ<

Uwaga! Od 05.01.2022 r. możliwe jest złożenie wniosku na Wydziały niebędąc Absolwentem Ilvermorny (tj. ukończyć dwie klasy w zakresie podstawowym). Fakt ten reguluje Rozporządzenie Rektora nr 20211230/33, z którym można się zapoznać klikając tutaj.

Życzymy powodzenia oraz pomyślnego ukończenia roku w przypadku przyjęcia!

Pozdrawiamy,

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM