Mia Collins - Ambarella
Lily Hopper
Amiliana Cullen
1412
Gabrielle Brouillard
Merica Klara Schevre
Roxanne Morrison
4874
Samantha M. Flores-Moonstone
Avery Toulouse-Lautrec
Padma Patil-Aria
1833
Adelie Lefèvre
Layton Luthor
Rozalia Morgan
1457
Francesca Lazcano & Fineas Hiram d'Esmier
Isabella Brouillard-Grenouille

brak ogłoszeń
Konkurs - Grafika Komputerowa

[Dyrektorka wyszła ze swojej sypialni zaspana. Całą noc męczył ją ból głowy i zasnęła dopiero około 5 rano, ale co zrobić kiedy obowiązki wzywają. Udała się powolnym krokiem do swojego gabinetu, z którego tuż po otwarciu drzwi, wyłoniła się jej Skrzatka, niemal przyprawiając o zawał serca. Wręczyła rudowłosej pergamin, po który się tutaj udała i oddelegowała zaraz po zawieszeniu konkursu do łóżka. Z chęcią to uczyniła, więc nieco przyspieszyła kroku, aby zaraz potem pergamin zawisnął na odpowiednim miejscu, a jasnooka mogła spowrotem zakopać się w pierzynie.]

Najmilsi!

Z Grafiką Komputerową macie do czynienia na codzień. W szkole, w pracy, w domu, więc oto i jest! Waszym zadaniem konkursowym jest stworzenie grafiki promocyjnej wybranego z siedmiu Wydziałów w Ilvermorny. Może to być w formie plakatu, rysunku w paincie, bądź na papierze. Czysta dowolność! Najlepsze prace zostaną nagrodzone aż 100 punktami i mają szansę zostać oficjalną grafiką w Ilvermorny.

Czas na nadesłanie prac dobiega końca 23 czerwca, o 23:59. Bardzo proszę przesyłać je na maila (dyrekcja.ilvermorny@gmail.com) Powodzenia!

 

Udanego weekendu!

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM