Nieznany
Nieznany
Nieznany
0
Nieznany
Nieznany
Nieznany
0
Nieznany
Nieznany
Nieznany
0
Nieznany
Nieznany
Nieznany
0
Nieznany & Nieznany
Isabella Brouillard-Grenouille

16.08 g. 12:00 Rozpoczęcie Rekrutacji na Wydziały i Staże Ilvermorny | 02.10 g. 19:00 Przewidywany termin Rozpoczęcia IX Roku Szkolnego
I po bólu.


[Kilka dni po oficjalnym zakończeniu kolejnego roku szkolnego... w szkole zrobiło się jakoś dziwnie pusto. Na korytarzach brak było tej typowej wrzawy, która trwała przez 8 tygodni, większość komnat była już pusta - albo chwilowo, albo na stałe... Część członków Władz również zdecydowała się odpoczywać przez najbliższe kilka dni, jednakże brunet, stojący na środku Wieży Władz, czuł, że brakuje jeszcze jednej rzeczy, by dopełnić całości. No tak... podsumowanie roku. Bez tego przecież nie mogłoby się obyć.]

Szanowna Społeczności SMiC Ilvermorny!

Za nami osiem tygodni nauki w VIII roku szkolnym. Był to rok trudny pod wieloma względami, wypełniony przeróżnymi niespodziankami i zwrotami akcji, jednakże wspólnymi siłami i dzięki naszej determinacji i zaangażowaniu udało nam się zakończyć ten rok, a Państwu osiągnąć wspaniałe wyniki klasyfikacji rocznej i zdobyć ogrom nagród za ponadprzeciętne wyniki i zaangażowanie w życie naszej szkoły - każdemu z Państwa z całego serca dziękujemy, gratulujemy i życzymy wspaniałych magicznych wakacji!

Czystka Uczniowska

Jak zawsze o tej porze, następuje czas Wielkiej Czystki Uczniowskiej, której celem jest usunięcie kont Adeptów, którzy nie są aktywni bądź postanowili o zakończeniu edukacji w murach Ilvermorny, ze strony oraz serwera discordowego. Aby osoby aktywne w naszej szkole uniknęły dotknięcia ręką czystki, prosimy o wpisanie się do poniższego formularza. Dziękujemy!

[WYPEŁNIJ FORMULARZ]

(Formularz będzie dostępny do 08.08.2022)

 

Podziękowania dla Dziekanów i Prodziekanów

Podziękowania dla Opiekunów

Podziękowania dla Prefektów

Podziękowania dla Nauczycieli

Puchar Domu

  • I MIEJSCE: Pukwudgie [PUCHAR]
  • II MIEJSCE: Rogaty Wąż
  • III MIEJSCE: Gromoptak
  • IV MIEJSCE: Wampus

Rankingi

a) Nauczycieli:

b) Uczniów:

c) Bota (Lizaki Aktywności):

Świadectwa

a) Promocja do klasy drugiej:

b) Absolwenci Ilvermorny:

Dyplomy Absolwentów

Certyfikaty Ukończenia Wydziałów

Zaświadczenia uzyskania Profesury

Serdecznie dziękujemy Państwu za Państwa obecność i zaangażowanie w tym roku szkolnym. Liczymy, iż kolejny, IX rok szkolny, który planujemy rozpocząć na przełomie września i października, będzie jeszcze lepszy niż miniony właśnie semestr. Życzymy Państwu udanego wypoczynku w trakcie wakacji i zachęcamy do obserwowania naszej strony szkolnej - niewykluczone, iż w trakcie wakacji zaplanujemy dla Państwa atrakcje, które pozwolą Państwu milej przejść tę trudną wakacyjną rozłąkę. Do zobaczenia!

Z wyrazami najgłębszego szacunku,
 


Nagrody uzyskane w Plebiscycie Złotego Feniksa w VIII roku szkolnym dostępne są w Izbie Pamięci.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM