Mia Collins - Ambarella
Lily Hopper
Ash Sparrow
37
Armin Valentini
Amiliana C. Moonstone- Cullen
Roxanne Melanie Morrison
6959
Platyna K. C. Moonstone
Isabella Brouillard-Grenouille
Maya Fall
4945
Adelie Lefèvre
Nieznany
Aileen Crowley
1857
Suzane Black - Johnson & Fineas Hiram d'Esmier
Nieznany

28.11 - 02.12 Tydzień Integracyjny (szczegóły) | 03.12 g. 20:00 Gala Rozdania Złotych Feniksów: IX Rok Szkolny (szczegóły) | 04.12 g. 19:00 Zakończenie IX Roku Szkolnego (szczegóły)
Oceny proponowane


[Tego słonecznego i jakże ciepłego dnia, młoda profesorka siedziała w ogródku swojej ulubionej kawiarnii. Uwielbiała tutaj przychodzić. Zapach świeżo zmielonej kawy, promienie słońca padające idealnie na jej skórę i ten śmiech roznoszący się dookoła... Wszystko to uświadamiało ją, że jednak jest w życiu coś, dzięki czemu można być szczęśliwym. Dla niej to nie było nic innego jak kawa i świeże powietrze. Popijając swoje karmelowe latte, zastanawiała się nad ocenami, które musi wystawić uczniom. Było to poniekąd ciężkie zadanie, gdyż nigdy w życiu nie miała tak zdolnych uczniów. Dlatego też, wyjęła pergamin i złapała za swoje pióro, aby ładnie rozpisać uczniom ich oceny. Po upływie kilku minut pergamin był już gotowy. Dopiła tylko swoją kawę, zapłaciła za rachunek i wraz z swoimi rzeczami teleportowała się do zamku, tuż przed tablicę ogłoszeń.] 

 

Przenajsłodsze Pralinki! 

Już za tydzień spotkamy się na jakże ważnym wydarzeniu w waszym życiu, czyli egzaminie. On zadecyduje o waszym losie oraz o ocenie, która będzie widniała na świadectwie. 

Jednak teraz jest czas, aby przejść do meritum - czyli waszych ocen proponowanych z Transmutacji. Osoby/Wydziały, które nie zostały niżej wypisane są nieklasyfikowane przez niską frekwencję na zajęciach. 

Klasa druga:
[R] Padma Toulouse-Aria: średnia 3,80 - Zadowalający, zachowanie - Wybitny 

Wydział Aurorski:
[R] Suzane Snail: średnia 6,0 - Wybitny, zachowanie -Wybitny

Gdybyście chcieli coś poprawić to proszę zgłosić się do mnie w wiadomości prywatnej na platformie Discord

Ściskam cieplutko,
 

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM