Mia Collins - Sinclair
Fineas Xanthus Frey-Sinclair
John William Howerland-Davies
3268
Adelie Lefèvre
Nieznany
Hildzia Howerland-Moon
139
Constantia Vasseur-Lefèvre
Rosalia Rossard
Padma Toulouse-Aria
4840
Nicole Mirabel de Mortier-Lefèvre
Narcissa de Mortier
Nickolas le Fent
9536
Dalia Bellflower & Raven Cane

brak ogłoszeń
Nowości i Zmiany


[Rektor szybkim krokiem przemierzał szkolne korytarze. Błyskawicznie pojawił się w Holu Głównym, pozostawił po sobie pergamin na tablicy informacyjnej, po czym udał się w bliżej nieokreślonym kierunku. Czując silną potrzebę snu, starał się dopełnić ostatnim zobowiązaniom, aby następnie udać się na zasłużony spoczynek.]

Droga społeczności Ilvermorny!

W związku z pewnymi decyzjami Władz Szkoły, nie czekając na Podsumowanie Tygodnia ogłaszamy je już teraz.

Nowy Pracownik Rektoratu

Pod koniec zeszłego tygodnia do grona Pracowników Rektoratu przyjęty został pan Federico Castillo - były Prorektor oraz Profesor w Ilvermorny! Witamy serdecznie na pokładzie i życzymy udanej współpracy w związku z objętą funkcją.

 

Zmiany w Gronie Opiekunów

W wyniku rozmów wśród Władz Szkoły, podjęto decyzję o zmianie w składzie Opiekunów Domów. Od dnia dzisiejszego Prorektor Fineas Xanthus Frey przestaje pełnić funkcję Opiekuna Rogatego Węża, zostając jednocześnie Opiekunem Pomocniczym Domu Gromoptaka. Jednocześnie, przeprowadzone zostaną rozmowy w sprawie ustalenia Opiekuna Pomocniczego Rogatego Węża, gdyż dotychczas piastowana przez prof. Constantię Braund funkcja pozostaje z wakatem, zaś Profesor Braund uzyskuje miano pełnej Opiekunki Rogatego Węża. Wierzymy, że podobna decyzja pozwoli załagodzić pojawiające się wątpliwości wśród Rogacich Podopiecznych.

 

Przedstawiciele Kadry Pedagogicznej do Rady Rektoratu

Uchwalone zostało właśnie Zarządzenie Prorektor ds. Dydaktycznych Adelie Lefèvre w sprawie powołania Przedstawicieli Kadry Pedagogicznych na Radnych Rady Rektoratu w kadencji X-tego roku szkolnego. Ich skład prezentuje się następująco:

  • Radna Alishia Farias,
  • Radny Ethan Hargreeves,
  • Radna Mia Collins-Ambarella,
  • Radna Nicole M. de Mortier-Lefèvre

Pełny dokument jest dostępny po wejściu w poniższy link:

OTWÓRZ DOKUMENT

W najbliższym czasie poinformujemy o terminach szkolenia przygotowawczego Radnych do nowoprzyjętych funkcji. Stay tuned!

 

Z poważaniem,

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM