Mia Collins - Sinclair
Fineas Xanthus Frey-Sinclair
John William Howerland-Davies
3268
Adelie Lefèvre
Nieznany
Hildzia Howerland-Moon
139
Constantia Vasseur-Lefèvre
Rosalia Rossard
Padma Toulouse-Aria
4840
Nicole Mirabel de Mortier-Lefèvre
Narcissa de Mortier
Nickolas le Fent
9536
Dalia Bellflower & Raven Cane

brak ogłoszeń
Szyfry Williama #1


[Adelie wyszła ze swojej komnaty już w piżamie. Mimo godziny 22 wybijającej właśnie na zegarze, miała jeszcze kilka obowiązków do wykonania, a zawieszenie tego feralnego świstka było jednym z nich. Powoli skierowała się z zapisanym pergaminem w stronę obwieszonej różnymi ogłoszeniami Tablicy Ogłoszeń, na której zaraz i jej pergamin zawisł. Dopiero wtedy mogła w spokoju wrócić do reszty zaplanowanych zadań, a następnie oddalić się na zasłużony odpoczynek z kubkiem kakao i dobrą książką.]

Kochani!

Przed wami pierwszy z Szyfrów Williama, jaki dla was przygotowaliśmy. Pewnie zastanawiacie się, czym one są? Głównym zadaniem tej zabawy jest odgadnięcie z przygotowanego rebusu słowa bądź słów. Pod koniec należy złożyć uzyskane części w całość i powstanie zdanie, bądź zdania. Odganięte wyrazy, ułożone w logiczną całość, należy wysyłać na sowę Rektoratu do 23:59 dnia, w którym wstawiony został ostatni news z Szyfrem. 

Tym samym, ostatni dzień na odesłanie przez was odgadniętego hasła upływa 19.03.2023 (niedziela), 23:59; sowa Rektoratu rektorat@ilvermorny.xaa.pl.

ZOBACZ SZYFR

 

Powodzenia!

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM