Nieznany
Nieznany
Nieznany
0
Nieznany
Nieznany
Nieznany
0
Nieznany
Nieznany
Nieznany
0
Nieznany
Nieznany
Nieznany
0
Nieznany & Nieznany

brak ogłoszeń
Podsumowanie X Roku Szkolnego


[Przez wzgląd na nagły wyjazd męża, związany z nieplanowanymi sprawami w Ministerstwie, przypilnowanie uczniów, aby bezpiecznie dotarli do domów na zasłużony odpoczynek spadła na jej głowę, coby odciążyć resztę grona i pozwolić im na szybsze opuszczenie placówki. Od oficjalnego zakończenia minął już tydzień. Przechadzanie się pustymi, szkolnymi korytarzami weszło kobiecie już w nawyk. Zwłaszcza wsłuchiwanie w odgłos stukotu pantofli, odbijający echem w murach szkoły. Dotarła do gabinetu, który również świecił pustkami. Wszelka dokumentacja nagromadzona przez ten rok, została ukryta bezpiecznie w archiwum. Przysiadła do dębowego biurka, wyjęła pergamin i zaczęła notować.]

Szanowna Społeczności SMiC Ilvermorny!

Ubiegłej niedzieli, 9 maja, po dziewięciu tygodniach, zakończyliśmy dziesiąty już rok szkolny. Podsumujmy zatem minione dziewięć tygodni nauki! Dla osób chcących kontynuować studiowanie w naszej placówce, zalecamy zerknąć w sposób szczególny na informacje poniżej dotyczące czystki.

1. CZYSTKA UCZNIOWSKA

Jak zawsze o tej porze, następuje czas Wielkiej Czystki Uczniowskiej, której celem jest usunięcie kont Adeptów, którzy nie są aktywni bądź postanowili o zakończeniu edukacji w murach Ilvermorny, ze strony oraz serwera discordowego. Aby osoby aktywne w naszej szkole uniknęły dotknięcia ręką czystki, prosimy o wpisanie się do poniższego formularza. Dziękujemy!

[WYPEŁNIJ FORMULARZ]

(Formularz będzie dostępny do 24.05.2023)


2. ZMIANY W STRUKTURZE WŁADZ


Wraz z zakończeniem X roku szkolnego, w strukturze władz SMiC Ilvermorny doszło do kilku zmian. Z dniem 14 maja 2023 do składu Władz dołączyły prof. Emerald Harlequin oraz prof. Eleven Doisneau - Lefèvre na stanowiska Pełnomocnika Rektora.

Jednak to nie koniec zmian.

Z dniem 14 maja decyzję o opuszczeniu stanowiska Rektora Placówki podjął William Lefèvre-Castillo, jednocześnie przechodząc do Zarządu Szkoły. Jego miejsce zajął Alandaill Peter Moonstone.

Dziękujemy za wieloletnią współpracę i życzymy powodzenia w nowych rolach!

3. XI ROK SZKOLNY

Szanowni Nasi - dziękujemy Wam za kolejny rok szkolny! Gratulujemy osiągnięć większych lub mniejszych, a także życzymy udanego wypoczynku i ponownego spotkania w XI roku szkolnym, który rozpocznie się na przestrzeni sierpnia i września 2023 roku. Śledźcie bieżące aktualności na stronie, gdyż planujemy szereg zmian, które już wkrótce ujrzą światło dzienne. Do zobaczenia!

W rozwinięciu newsa odnajdziecie pełne podsumowanie.
Do zobaczenia niebawem, 


 

Podziękowania dla Dziekanów i Prodziekanów

Podziękowania dla Opiekunów

Podziękowania dla Prefektów

Podziękowania dla Nauczycieli kończących współpracę ze SMiC Ilvermorny

 

Podziękowania dla Nauczycieli pozostających w murach SMiC Ilvermorny

Puchar Domu

  • I MIEJSCE: Wampus [PUCHAR]
  • II MIEJSCE: Rogaty Wąż
  • III MIEJSCE: Gromoptak
  • IV MIEJSCE: Pukwudgie

Rankingi

  1. a) Nauczycieli:
  1. b) Uczniów:

Świadectwa

  1. a) Promocja do klasy drugiej:
  1. b) Absolwenci Ilvermorny:

Dyplomy Absolwentów

  • Dalia Bellflower

Certyfikaty Ukończenia Wydziałów

Zaświadczenia uzyskania Profesury

 

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM