Uwaga! Strona objęta jest pracami modernizacyjnymi (zmiana motywu strony). W związku z tym, niektóre funkcje oraz elementy graficzne mogą być niedostępne bądź działać niepoprawnie. Planowany koniec prac: 5/12/2021
brak
brak
brak
0
brak
brak
brak
0
brak
brak
brak
0
brak
brak
brak
0
brak
brak

Stopnie Profesorskie

W Ilvermorny, uczący Profesorowie mają możliwość otrzymywania pensji (w galeonach) na podstawie posiadanej rangi. Wprowadzony system rang umożliwi zakategoryzowanie, jak duży wkład wnosi Nauczyciel w rozwój placówki. Przy awansach brane jest pod uwagę doświadczenie, wiedza Wykładowcy, ale również aktywność i zaangażowanie w życie szkoły. Każdy z tytułów posiada swój odrębny opis, w którym zawarte są wymogi, aby dany tytuł uzyskać.

Ranga Nauczyciela jest pierwszą, a zarazem podstawową, jaką może otrzymać profesor. Przyznawana dla dopiero stawiających pierwsze kroki w Ilvermorny wykładowców.

Pensja: 60 galeonów /tydz.

Kolor HEX: #9a4fad

Imię i nazwisko Lata Szkolne
Adrien F. Charpentier IV Rok Szkolny - obecnie
Anastazja Jolie V Rok Szkolny - obecnie
Asher River VI Rok Szkolny - obecnie
Dona Ashe IV Rok Szkolny - obecnie
Hope Grimshaw V Rok Szkolny - obecnie
Kiara Morningstar V Rok Szkolny - obecnie
Layton Luthor VI Rok Szkolny - obecnie
Mira T. Navier VI Rok Szkolny - obecnie
Missy Mikaelson VI Rok Szkolny - obecnie
Rosalia Rossard-Schmitt IV Rok Szkolny - obecnie

 

Profesorem I Stopnia jest Nauczyciel, który posiada już pewne doświadczenie i choć w minimalnym stopniu angażuje się w działalność Szkoły. Jego postępowanie jest adekwatne do pełnionego stanowiska, wykazuje się elokwencją. W Ilvermorny naucza od minimum trzech lat szkolnych.

Pensja: 80 galeonów /tydz.

Kolor HEX: #019148

Imię i nazwisko Lata Szkolne
brak brak - brak

 

Profesorowie II Stopnia w stopniu umiarkowanym angażują się w życie placówki. Posiadają spore doświadczenie w nauczaniu i niejednokrotnie udowodnili swój wysoki poziom wiedzy w zakresie nauczanego przedmiotu. Dla nich nie ma miejsca na błędy, a nienaganne wypełnianie obowiązków świadczy o niezwykłej sumienności i pracowitości. W SMiC Ilvermorny naucza od minimum sześć lat szkolnych.

Pensja: 120 galeonów /tydz.

Kolor HEX: #917e01

Imię i nazwisko Lata Szkolne
brak brak - brak

 

Ta ranga równa się pełnym profesjonalizmem i wysokiej klasy poziomem wykładanego przedmiotu. Osoby z tytułem Profesora Wykładowcy znają się na swoich fachu jak nikt inny, o czym świadczy chociażby przekazywanie swojej wiedzy od minimum ośmiu lat szkolnych. Tytuł ten przyznawany jest również Wicedyrektorom Szkoły oraz jej Prorektorom, którzy posiadają sympatię uczniów.

Pensja: 160 galeonów /tydz.

Kolor HEX: #014591

Imię i nazwisko Lata Szkolne
Merica K. Schevre II Rok Szkolny - obecnie
Mia Collins-DiCaprio I Rok Szkolny - obecnie
Alan P. Moonstone I Rok Szkolny - obecnie
Aaron Baldwin VI Rok Szkolny - obecnie

 

Profesor Mentor jest najwyższym tytułem, jaki wykładowca może uzyskać. Są to prawdziwi weterani magicznej edukacji, którzy z pasją i szczególnym zapałem szkolą młodych adeptów. Ranga ta jest bardzo wymagającą, gdyż należy, posiadając ją, wykazywać się niebywałą aktywnością. Są zdyscyplinowani i z perfekcją przekazują uczniom wiedzę na niebywałym poziomie. Otrzymać to wyróżnienie można wyłącznie będąc minimalnie dziesięć lat szkolnych w Ilvermorny bądź otrzymać funkcje Dyrektora Szkoły lub Rektora Szkoły.

Pensja: 200 galeonów /tydz.

Kolor HEX: #c4337a

Imię i nazwisko Lata Szkolne
Adelie Lefèvre I Rok Szkolny - obecnie
Charles Brouillard III Rok Szkolny - obecnie
William Lefèvre-Castillo I Rok Szkolny - obecnie
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM