Mia Collins - Ambarella
Lily Hopper
Ash Sparrow
37
Armin Valentini
Amiliana C. Moonstone- Cullen
Roxanne Melanie Morrison
6959
Platyna K. C. Moonstone
Isabella Brouillard-Grenouille
Maya Fall
4945
Adelie Lefèvre
Nieznany
Aileen Crowley
1857
Suzane Black - Johnson & Fineas Hiram d'Esmier
Nieznany

28.11 - 02.12 Tydzień Integracyjny (szczegóły) | 03.12 g. 20:00 Gala Rozdania Złotych Feniksów: IX Rok Szkolny (szczegóły) | 04.12 g. 19:00 Zakończenie IX Roku Szkolnego (szczegóły)

Omnibus to swego rodzaju turniej wiedzy. Trwa on do 8. tygodnia. Na czym polega? Co tydzień w weekend każdy członek społeczności będzie mógł wziąć udział w przedmiotowych olimpiadach wewnątrzszkolnych. Oczywiście nauczyciele będą posiadać swój osobny ranking. Nie mogą oni brać udziału w przygotowanych przez siebie Omnibusach. Przykładowo dyr. Adelie Lefèvre nie może wziąć udziału w Omnibusie Astronomicznym, ale w Numerologicznym już jak najbardziej! Jedna olimpiada trwa ok. godzinę, materiał obejmuje cały przedmiot, nawet informacje, które nie są omawiane przez nauczyciela. On sam decyduje o treści takowej olimpiady, dlatego może wymagać czegoś ponad swoją podstawę programową.

Gratyfikacje:

Najlepszy uczeń oraz nauczyciel w rankingu otrzymają pamiątkową statuetkę "Omnibusa".  Oprócz tego zdobyte punkty zostaną dodane do indywidualnego Rankingu Uczniów i Profesorów.

Ranking:

[KLIK]

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM