Nieznany
Nieznany
Nieznany
0
Nieznany
Nieznany
Nieznany
0
Nieznany
Nieznany
Nieznany
0
Nieznany
Nieznany
Nieznany
0
Nieznany & Nieznany
Nieznany

Rekrutacja na Wydziały i Staże Zawodowe: VIII ROK SZKOLNY zamknięta! 16.05 o 20:00 odbędzie się spotkanie Komisji Rekrutacyjnej, a tuż po niej - 17.05 WYNIKI! | Obecnie trwają Magiwakacje! Udanego wypoczynku ;)

Omnibus to swego rodzaju turniej wiedzy. Trwa on do 8. tygodnia. Na czym polega? Co tydzień w weekend każdy członek społeczności będzie mógł wziąć udział w przedmiotowych olimpiadach wewnątrzszkolnych. Oczywiście nauczyciele będą posiadać swój osobny ranking. Nie mogą oni brać udziału w przygotowanych przez siebie Omnibusach. Przykładowo dyr. Adelie Lefèvre nie może wziąć udziału w Omnibusie Astronomicznym, ale w Numerologicznym już jak najbardziej! Jedna olimpiada trwa ok. godzinę, materiał obejmuje cały przedmiot, nawet informacje, które nie są omawiane przez nauczyciela. On sam decyduje o treści takowej olimpiady, dlatego może wymagać czegoś ponad swoją podstawę programową.

Gratyfikacje:

Najlepszy uczeń oraz nauczyciel w rankingu otrzymają pamiątkową statuetkę "Omnibusa".  Oprócz tego zdobyte punkty zostaną dodane do indywidualnego Rankingu Uczniów i Profesorów.

Ranking:

[KLIK]

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM