Mia Collins - Sinclair
Fineas Xanthus Frey-Sinclair
John William Howerland-Davies
3268
Adelie Lefèvre
Nieznany
Hildzia Howerland-Moon
139
Constantia Vasseur-Lefèvre
Rosalia Rossard
Padma Toulouse-Aria
4840
Nicole Mirabel de Mortier-Lefèvre
Narcissa de Mortier
Nickolas le Fent
9536
Dalia Bellflower & Raven Cane

brak ogłoszeń

Opis zabawy

Czarodziejskie Bingo to zabawa na kanale głosowym oraz za pośrednictwem modułu na stronie, zbliżona do zasad mugolskiej gry w bingo. Każda osoba chcąca wziąć udział, zobligowana jest do godziny, ogłoszonej przez organizatora, zapisać się do gry. Zapisy odbywają się bezpośrednio przed samym startem gry. Od momentu uruchomienia gry (naciśnięcia przycisku Rozpocznij grę) nie wolno ci jej opuszczać. Każdorazowe wyjście zostanie odnotowane i będzie skutkować dyskwalifikacją. Upewnij się także, czy sprzęt za pośrednictwem którego będziesz grać nie spowoduje nagłych odświeżeń strony.

Gra rozpoczyna się od wylosowania pierwszego numeru. Organizator podaje numer oraz oczekuje do 30 sekund na informację o trafieniu numeru. Jeżeli uczestnik posiada numer, informuje o tym głosowo bądź tekstowo poprzez komunikator Discord, w wyznaczonym do tego wątku (Uwaga! Opcja tekstowa niezalecana dla użytkowników mobilnych w związku z potencjalnym ryzykiem autoodświeżenia strony w przypadku opuszczenia przeglądarki i przełączenia się do aplikacji Discord).

W przypadku, gdy numer został trafiony - Organizator odznacza ten fakt w systemie, zaś uczestnik klika w pole z prawidłowym numerem (wówczas pole powinno się oświetlić na kolor ciemnoniebieski, co oznacza jego zaznaczenie). Każdy trafiony numer oznacza przejście do kolejnej linijki, począwszy od pierwszej. Jeśli natomiast po wymienionym wyżej czasie Organizator nie uzyska informacji o trafieniu numeru, losuje ponownie z aktualnej linii (Każda linia składa się z poszczególnej litery hasła, wyszczególnionego w pierwszej kolumnie planszy oraz wylosowanego numeru z przedziału od 1 do 50). 

Osoba, która jako pierwsza uzyska bingo, tj. trafienie wszystkich pól w pionie lub skosie - istotne jest zachowanie połączeń numerów trafionych (bez miejsc "urywanych") (pomoc: Zobacz ilustrację poglądową potencjalnych sytuacji zwycięskich) (pomoc: Zobacz ilustrację poglądową sytuacji bez binga), zdobywa +100 punktów oraz +200 galeonów. Pozostałe osoby zdobywają gratyfikację w wysokości +5 punktów oraz +10 galeonów.

W sytuacji, gdy żaden z uczestników nie zdobędzie binga, a wyczerpie się pula numerków - gracze uzyskują gratyfikację w ramach podium (do 3 miejsc), zależnego od ilości trafionych numerów od największej (Jeśli kilku graczy trafi taką samą ilość numerów - przewiduje się miejsca ex aequo).

Dowodem i podstawą uzyskania właściwej gratyfikacji jest okazanie zrzutu ekranu (screenshot) drogą mailową Organizatorowi (pomoc: Jak zrobić zrzut ekranu?).

 
Gratyfikacja

W przypadku, gdy którykolwiek z uczestników zdobędzie bingo:

  • Trafienie BINGO - 100 punktów i 200 galeonów
  • Udział w rozgrywce (pozostałe osoby) - 5 punktów i 10 galeonów

W przypadku, gdy nikt z uczestników nie zdobędzie binga:

  • I Miejsce - 50 punktów i 100 galeonów
  • II Miejsce - 25 punktów i 50 galeonów
  • III Miejsce - 10 punktów i 20 galeonów
  • Udział w rozgrywce (pozostałe osoby) - 5 punktów i 10 galeonów

 

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM